مدیران

  • علی سلیم

    سرپرست معاونت پژوهشی

    66428597

    A.Salim@itsr.ir
  • سیدرضا خوشزاد

    معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع

    66429583

    r.khoshzad@itsr.ir
  • داریوش مبصر

    مشاور رئیس

    ۶۶۹۳۶۴۰۰

    D.Mobasser@itsr.ir
  • سید حسین پاریاب

    مشاور رئیس در حوزه فناوری اطلاعات

    66439211

    H.paryab@itsr.ir
  • رضا سیف‌الهی

    مدير عامل مرکز آموزش بازرگاني

    88970140

    r.seifollahi@itsr.ir
  • علیرضا خدادوست

    مديرعامل شركت چاپ و نشر بازرگاني

    66439201

    a.khodadoost@itsr.ir
  • بهزاد عمرانی

    مدير عامل مرکز ملي شماره گذاري کالا و خدمات ايران

    88935096

    b.Omrani@itsr.ir
  • رئيس پژوهشكده مطالعات اقتصادي و توان رقابتي

    66569393

  • افسانه شفیعی

    رئيس پژوهشكده توسعه صنعتی و معدنی

    61062314

    A.shafiei@itsr.ir
  • حسن ولي‌بيگي

    رئيس پژوهشكده توسعه بازرگاني

    66428597

    H.valibeigi@itsr.ir
  • صادق داداشی

    سرپرست حوزه رياست، روابط عمومي و امور بين‌الملل

    66439400

    S.Dadashi@itsr.ir
  • موسی موسوی زنوز

    مدير كل اسناد و پايگاه‌هاي آماري اطلاعاتي

    66432747

    M.Moosavi@itsr.ir
  • محمدرضا سعادت

    سرپرست اداره کل منابع انساني و پشتيباني

    66937776

    m.saadat@itsr.ir
  • حميدرضا قربانزاده كريمي

    مدير كل برنامه‌ريزي و توسعه

    66428003

    h.ghorbanzadeh@itsr.ir
  • علی دینی ترکمانی

    مدير گروه پژوهش‌هاي اقتصاد كلان و آينده پژوهي

    66439903

    a.dini@itsr.ir
  • یوسف حسن‌پور کارسالاری

    مدير گروه پژوهش‌هاي بازرگاني خارجي

    61062194

    Y.Hassanpour@itsr.ir
  • مدير گروه پژوهش‌هاي بازرگاني داخلي

    61062173

  • الهام اسماعیلی‌پور

    مدیر گروه پژوهش‌هاي صنعت و معدن

    61062273

    E.Esmaeili@itsr.ir
  • وحید بزرگی

    مدير گروه مطالعات و پژوهشهاي حقوق اقتصادي و بازرگاني

    61062267

    V.Bozorgi@itsr.ir
  • مدير گروه پژوهش‌هاي بهره‌وري و ارتقاء سازماني

    61062320

  • مدير گروه پژوهش‌هاي سرمايه‌گذاري و تامين مالي

    61062278

  • الناز مياندوآبچي

    مدير گروه پژوهش‌هاي لجستيك و زيرساخت

    61062341

    E.miandoabchi@itsr.ir
  • مدیر گروه پژوهش های فناوری و نوآوری

    61062296

  • علیرضا گرشاسبی

    مدير يكپارچه‌سازي سياست ها

    61062391

    A.Garshasbi@itsr.ir
  • زورار پرمه

    مشاور معاون پژوهشي

    61062383

    Z.Permeh@itsr.ir
  • محمد عباسي

    مدير توسعه ارتباطات

    61062316

    abbassi.md@itsr.ir
  • هومن عبدالهي

    مدير فناوري اطلاعات و ارتباطات

    66439207

    h.abd@itsr.ir
  • حسين ملااسدالله

    مدير امور مالي

    66426795

    h.mollaasadollah@itsr.ir
  • حسين افضلي

    معاون مديركل برنامه‌ريزي و توسعه

    61062186

    H.Afzali@itsr.ir
  • خسرو كلانتري

    معاون مديركل منابع انساني و پشتيباني

    66927216

    KH.Kalantari@itsr.ir
  • امير حسين يزدان پرست

    معاون مدير كل اسناد و پايگاه هاي آماري اطلاعاتي

    61062206

    ah.yazdanparast@itsr.ir
محصولات پژوهشی
ارتباط با ما

 آدرس: تهران، خيابان كارگر شمالی، روبروی پارك لاله، ساختمان ١٢۰٤
 تلفن: ٦٦٤٢٢٣٧٨-٨۰
 دورنگار: ٦٦٩٢٩٦٣٤
 پست الكترونيک: info@itsr.ir