مدیران

  • علی سلیم

    معاون پژوهشی

    66428597

    A.Salim@itsr.ir
  • سیدرضا خوشزاد

    معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع

    66429583

    r.khoshzad@itsr.ir
  • داریوش مبصر

    مشاور رئیس

    ۶۶۹۳۶۴۰۰

    D.Mobasser@itsr.ir
  • سید حسین پاریاب

    مشاور رئیس در حوزه فناوری اطلاعات

    66439211

    H.paryab@itsr.ir
  • صادق داداشی

    مشاور رئیس

    66439903

    s.dadashi@itsr.ir
  • محمد عباسی

    سرپرست مرکز آموزش بازرگاني

    88970140

    abbassi.md@itsr.ir
  • یوسف حسن پور کارسالاری

    مديرعامل شركت چاپ و نشر بازرگاني

    66439201

    Y.Hassanpour@itsr.ir
  • سید حسین پاریاب

    سرپرست مرکز ملي شماره گذاري کالا و خدمات ايران

    88935096

    H.paryab@itsr.ir
  • رئيس پژوهشكده مطالعات اقتصادي و توان رقابتي

    66569393

  • افسانه شفیعی

    رئيس پژوهشكده توسعه صنعتی و معدنی

    61062314

    A.shafiei@itsr.ir
  • صادق داداشی

    مدیرکل حوزه رياست، روابط عمومي و امور بين‌الملل

    66439400

    S.Dadashi@itsr.ir
  • حسن ولی بيگی

    سرپرست مدیریت اسناد و پايگاه‌هاي آماري اطلاعاتي

    66432747

    Hassan.valibeigi@gmail.com
  • محمدرضا سعادت

    مدیر کل منابع انساني و پشتيباني

    66937776

    m.saadat@itsr.ir
  • حميدرضا قربانزاده كريمي

    مدير كل برنامه‌ريزي و توسعه

    66428003

    h.ghorbanzadeh@itsr.ir
  • احمد تشکینی

    مدير گروه پژوهش‌هاي اقتصاد كلان و آينده پژوهي

    66439903

    A.Tashkini@itsr.ir
  • حسن ثاقب

    سرپرست گروه پژوهش‌هاي بازرگاني خارجي

    61062194

    H.Sagheb@itsr.ir
  • خلیل حیدری

    سرپرست گروه پژوهش‌هاي بازرگاني داخلي

    61062173

    kh.heidary@itsr.ir
  • الهام اسماعیلی‌پور

    مدیر گروه پژوهش‌هاي صنعت و معدن

    61062273

    E.Esmaeili@itsr.ir
  • وحید بزرگی

    مدير گروه مطالعات و پژوهشهاي حقوق اقتصادي و بازرگاني

    61062267

    V.Bozorgi@itsr.ir
  • محمد رضایی‌پور

    سرپرست گروه پژوهش‌هاي بهره‌وري و ارتقاء سازماني

    61062320

    M.rezaeepouri@itsr.ir
  • امیررضا سوری

    سرپرست گروه پژوهش‌هاي سرمايه‌گذاري و تامين مالي

    61062189

    A.Souri@itsr.ir
  • الناز مياندوآبچي

    مدير گروه پژوهش‌هاي لجستيك و زيرساخت

    61062341

    E.miandoabchi@itsr.ir
  • مسعود افشاری مفرد

    سرپرست گروه پژوهش های فناوری و نوآوری

    61062296

    m.afshari86@gmail.com
  • علیرضا گرشاسبی

    مدير يكپارچه‌سازي سياست‌ها

    61062391

    A.Garshasbi@itsr.ir
  • زورار پرمه

    مشاور معاون پژوهشي

    61062383

    Z.Permeh@itsr.ir
  • حسين افضلي

    مشاور معاون برنامه‌ريزي، توسعه مديريت و منابع

    66429583

    H.Afzali@itsr.ir
  • موسی موسوی زنوز

    سرپرست دفتر توسعه ارتباطات

    61062316

    M.Moosavi@itsr.ir
  • هومن عبدالهي

    مدير فناوري اطلاعات و ارتباطات

    66439207

    h.abd@itsr.ir
  • جواد رضایی

    مدير امور مالي

    66426795

    J.Rezaee@itsr.ir
  • امیر ملکی

    معاون مديركل حوزه رياست، روابط‌عمومي و امور بين‌الملل

    66936400

    amir_malekii@yahoo.com
محصولات پژوهشی
ارتباط با ما

 آدرس: تهران، خيابان كارگر شمالی، روبروی پارك لاله، ساختمان ١٢۰٤
 تلفن: ٦٦٤٢٢٣٧٨-٨۰
 دورنگار: ٦٦٩٢٩٦٣٤
 پست الكترونيک: info@itsr.ir