رییس موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی در پیام نوروزی اعلام کرد: آمادگی برای انجام هرگونه پشتیبانی علمی و پژوهشی لازم در جهت سیاست گذاری های مرتبط با شعار جهش تولید

«ز کوی یار می‌آید نسیم باد نوروزی    از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی»
بهار این ودیعه الهی با کولهباری از سرسبزی و طراوت، نشاط و شادابی، رویش و شکوفایی جلوه¬گر شده است؛ بهار، آغازی برای اعتدال، پویایی، بالندگی، نواندیشی و پیشرفت است.
موسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی در سال گذشته (رونق تولید) و همراستا با اهداف کلان اقتصادی، سیاسی، تجاری و صنعتی کشور برنامههای مطالعاتی و پژوهشی مختلفی همچون گزارشهای هفتگی پایش تحولات تحریم، سند نقشه راه تنظیم بازار کشور، سند نقشه راه توسعه صادرات غیرنفتی کشور، سند سیاستهای صنعتی و معدنی، سند جامع نظام توزیع کشور، برنامه تولید اقلام گلوگاهی صنعت در زمان تحریم، برنامه رسوخ فناوری و نوآوری و اخیراً پایش آثار اپیدمی ویروس کرونا بر فعالیتهای تولیدی و تجاری و سیاستهای مقابله با آن را در دستور کار خود قرار داده و راهکارهای سیاستی لازم را برای تصمیمسازان ارایه کرده است. 
اکنون که سال 1399 از سوی مقام معظم رهبری به «جهش تولید» نامگذاری شده است، این موسسه در جهت تبدیل تهدیدهای تحریم به فرصت، ضمن تداوم مسیر پیشین در حمایت از تولید کشور و عمق بخشیدن به نهضت ساخت داخل، اعلام میدارد هرگونه پشتیبانی علمی و پژوهشی لازم در سیاستگذاریهای مرتبط با شعار سال (جهش تولید) را در چارچوب منویات مقام معظم رهبری، سران قوا و وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت به انجام خواهد رساند. 
در پایان ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو، سالی مملو از نشاط و سرسبزی توام با تندرستی و سعادت در پرتو عنایات خاص الهی برای همه تلاشگران و خدمتگزاران عرصه علم و دانش و اجرا آرزومندم. جا دارد در این ایام بهصورت ویژه به یاد ايثارگران جبهه سلامت، قدردان کادر درمانی و پزشکی کشور باشیم. امید است در سایه تلاش و سازندگی، همواره شاهد پیشرفت و توسعه هرچه بیشتر ایران عزیزمان باشیم.
مرجان فقیه نصیری 
رییس موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی

محصولات پژوهشی
ارتباط با ما

 آدرس: تهران، خيابان كارگر شمالی، روبروی پارك لاله، ساختمان ١٢۰٤
 تلفن: ٦٦٤٢٢٣٧٨-٨۰
 دورنگار: ٦٦٩٢٩٦٣٤
 پست الكترونيک: info@itsr.ir