سرپرست اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی منصوب شد
دکتر احمد تشکینی رییس موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی طی حکمی حسین شریفی روشناوند را به عنوان سرپرست اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی  منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی حکم رییس موسسه مطالعات برای سرپرست اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی بدین شرح است: با عنایت به تعهد، تجربیات و توان علمی و اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت « سرپرست اداره‌کل منابع انسانی و پشتیبانی» منصوب می‌شوید.
با توجه به اهمیت و جایگاه منابع انسانی به عنوان مهم‌ترین سرمایه سازمانی و لزوم تحول در مدیریت آن، انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی صحیح نسبت به جذب، نگهداشت و توانمندسازی نیروی انسانی موسسه اعم از کارمندان، پژوهشگران و اعضای هیات‌علمی، ارتقاء دانش، مهارت و سطح شایستگی‌های حرفه‌ای آنان، نظام‌مندکردن ترفیع و رشد سازمانی کارکنان، گسترش انضباط اداری، گسترش خدمات رفاهی و نگهداری و بهبود وضعیت تجهیزات، تاسیسات و فضای اداری، اقدام نموده و پشتیبانی‌های لازم را از توسعه کمی و کیفی فعالیت‌های موسسه به عمل آورید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و با هم‌فکری و مشارکت معاونت‌ها، مدیریت‌ها و کارکنان موسسه و نیز با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مراکز و واحدهای تابعه در انجام وظایف محوله موفق باشید.
محصولات پژوهشی
ارتباط با ما

 آدرس: تهران، خيابان كارگر شمالی، روبروی پارك لاله، ساختمان ١٢۰٤
 تلفن: ٦٦٤٢٢٣٧٨-٨۰
 دورنگار: ٦٦٩٢٩٦٣٤
 پست الكترونيک: info@itsr.ir